İlkbahara özel 3 makyaj Önerisi

admin 07 Şubat 2012 İlkbahara özel 3 makyaj Önerisi için yorumlar kapalı
İlkbahara özel 3 makyaj Önerisi

Önümüzdeki sezon için, yoğun renklerin ön planda olduğu, cazibenin öne çıktığı makyaj stillerini sıkça göreceğiz. Ancak yenilik arıyorsanız sizin için seçtiğimiz üç makyaj stiline göz atın. 2012 yılının baharında doğal güzelliğe daha da yaklaşıldığı görülüyor. Ünlü makyaj sanatçısı Anna Marie Tendler'ın seçtiği makyaj stillerini inceleyeceğiz.

Anna Marie hangi ürünün hangi işe yaradığını ve uygulamayı öğrenmenizin sizi bir stara dönüştüreceğini söylüyor. Tabii diğer bir konu ise kaliteli ürünleri tercih etmek.

Anna Marie'nin seçtikleri size ilham verecek…

Çıplak gözler koyu pembe dudaklarla birleştiğinde harika bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu sevimli makyajın sırrı; kendiniz için mükemmel bir ruj tonu bulmak ve açık ten rengi, açık kahverengi göz farı ya da herhangi bir far kullanarak gözlerinizin doğal görünmesini sağlamak. Eyeliner çekecekseniz de ince olmasına dikkat edin.

Öneri: Anna Marie Ever HD kapatıcı, MAC göz farı, Lancome maskara, NARS ruj

Bu makyaj önerisi sizin sadece birkaç dakikanızı alacak ve dinamik bir duruş elde edeceksiniz. Kendini genç hisseden herkes kesinlikle denemeli!

Hem modern hem de klasik görünüşü biraz eğlenceyle birleştirmeye ne dersiniz? Minimum eyeliner ve tatlı kırmızı dudaklarla partiye bile gidebileceğinizi söylüyor makyaj sanatçısı Anna Marie. Sadece bir kaç yoğun ten rengi rengi karışımlarıyla pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Büyük siyah çerçeveli gözlük de her zaman seksi ve çekici görünmenize yardımcı olur.

Öneri: Ever HD kapatıcı, Mac rimel, Nars göz farı, NARS allık ve ruj

Lekeli gibi hafif eyeliner da her zaman bakışlarınızı yoğunlaştırır.

Eyeliner kesinlikle herkesin makyaj çantasında bulunması gereken bir ürün. Ama yazın gözleriniz özellikle sabahları yoğun olmasın. Sıcak havada yayılmış gözler hep boğucu görünür. Bahar da bronz makyaj harika görünüyor.

Öneri: Anna Marie Ever HD kapatıcı, MAC eyeliner, Aqua Eve göz kalemi, Dior rimel ve Dolce Vita Ruj

Eyelinerla kedi gözleri efekti oluşturmak için yavaşça yukarı doğru çekin. Göz kalemini ise gözünüzün içine alt kirpik çizgizi boyunca sürün.

Comments are closed.